Rozkładowe mieszkanie|Dobra lokalizacja|Balkon

Mieszkanie na sprzedaż
609 990,00 PLN , Pow. 49,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
49,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Psie Pole , Giżycka
Rok budowy:
2004
Piętro:
2 na 8
Numer oferty:
428663
Cena za m2:
12 298,19 PLN
2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Giżycka, Wrocław | blisko Odry, świetna lokalizacja

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone przy ul. Giżyckiej we Wrocławiu. To propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Wnętrze mieszkania zapewnia komfort i swobodę aranżacji:
dwa niezależne pokoje dają możliwość stworzenia wygodnej strefy dziennej i sypialni lub przestrzeni pod wynajem
osobna, jasna kuchnia zwiększa funkcjonalność i komfort codziennego użytkowania
balkon stanowi idealne miejsce na poranną kawę lub odpoczynek po pracy

Dodatkowe atuty:
ogrzewanie miejskie
czynsz około 660 zł
zadbana klatka schodowa w dobrym stanie
pełna własność

Lokalizacja to jeden z największych atutów tej nieruchomości. Okolica jest spokojna, zielona i bardzo dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz przedszkola, co zapewnia wygodę życia na co dzień.

W kilka minut można dotrzeć do terenów nad Odrą, które oferują rozbudowane ścieżki spacerowe i rowerowe. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek, jogging lub relaks wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku.

Dodatkowe informacje:
mieszkanie będzie dostępne do wydania maksymalnie do 20 lipca

Nota prawna:
Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.



Nieprawidłowy adres E-mail