Niższa cena Wysokie piętro Gotwe Na start

Mieszkanie na sprzedaż
622 000,00 PLN , Pow. 40,30 m2
Powierzchnia:
40,30 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Partynice , Braterska
Rok budowy:
2026
Piętro:
6 na 8
Numer oferty:
553773
Cena za m2:
15 434,24 PLN
Remigiusz Pawlicki
tel. 577 677 808

* kupujący nie płaci prowizji, ani PCC
* stan deweloperski do wykończenia
* Blisko Parków oraz kąpieliska

NIŻSZA CENA!  CENA PRZED PROMOCJĄ 654 364 zł

Mieszkanie idealne na start.
W skład mieszkania wchodzi:
-Salon z aneksem
-Sypialnia
-Łazienka
-Przedpokój
-Balkon
-Miejsce postojowe (możliwość dokupienia miejsca postojowego- od 24 tys.)

Ekspozycja zachodnia

W pełni zagospodarowane osiedle
*Bliskość parku Klecińskiego i Południowego
*300 m do przystanku tramwajowego
*Bliskość punktów handlowych i usługowych
*Bliskość AOW

Dostępne inne metraże i układy

Zdjęcia przedstawiają ukończone etapy inwestycji.

tel. 577 677 808
Remigiusz Pawlicki

W ramach usługi pośrednictwa, dla naszych klientów zapewniamy profesjonalnych doradców finansowych z ofertą kredytową wielu banków.

Interesują cię inne lokalizacje? Zadzwoń, w swojej ofercie posiadam około 80 inwestycji na rynku pierwotnym we Wrocławiu!

********
Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
K2 10/6/8/2a

https://www.archicom.pl/wroclaw/poludnik-17/mieszkania/k2-10-6-8-2a-483101

Nieprawidłowy adres E-mail