Świetna lokalizacja|Duży taras|Gotowe na Już

Mieszkanie na sprzedaż
280 000,00 PLN , Pow. 15,40 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
15,40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Wrocław Krzyki , Wałbrzyska
Rok budowy:
2017
Piętro:
4 na 7
Numer oferty:
838523
Cena za m2:
18 181,82 PLN
GENIALNA INWESTYCJA
SUPER TEŻ DO ZAMIESZKANIA DLA MŁODEJ OSOBY
NIERUCHOMOŚĆ Z TARASEM
KLECINA, BLISKO TRAMWAJE, AUTOBUSY
WINDA, NOWE BUDOWNICTWO


Na sprzedaż funkcjonalna, w pełni wyposażona mikrokawalerka położona w nowoczesnym budynku  z windą. Nieruchomość idealna jako inwestycja pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie.

UKŁAD I STANDARD WYKOŃCZENIA
Mieszkanie składa się z:
• pokoju  z aneksem kuchennym,
• łazienki z prysznicem,
• przyjemny taras
• schowek zlokalizowany bezpośrednio na tarasie.

To praktyczna, zamykana przestrzeń do przechowywania, która pozwala wygodnie zagospodarować miejsce na rzeczy sezonowe, sprzęt czy akcesoria domowe, bez ograniczania powierzchni użytkowej mieszkania.

Standard wykończenia:
• wykończenie podłóg stanowią panele, ściany pokryte gładzią
• strefa kuchenna wyposażona w zabudowę kuchenną, kuchenkę, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową
• część mieszkalna umeblowana: nowa sofa, nowy telewizor, biurko z nowym krzesłem biurowym oraz stolik
• miejsce do przechowywania zapewnia szafa wykonana na wymiar
• łazienka z kabiną prysznicową, armaturą i podzespołami marki Grohe oraz pralką
• przestronny taras wyposażony w komplet mebli balkonowych

LOKALIZACJA
Klecina to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część południowego Wrocławia. W pobliżu znajdują się tereny spacerowe nad rzeką Ślęzą oraz Park Kleciński.

Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Wrocławia. W kilka minut pieszo dostępne są przystanki „Kościelna” (autobusy D, 107, 133, 319, 933, 247 nocny) oraz pętla tramwajowa „Klecina” (linie 7 i 17).
Tramwaje zapewniają szybki dojazd do centrum i w okolice Rynku (ok. 20-25 min) oraz dogodne połączenie w kierunku Wrocław Główny.
Komunikacja miejska umożliwia również wygodny dojazd do wrocławskich uczelni, m.in. Uniwersytet Wrocławski oraz Politechnika Wrocławska.

LOKALIZACJA;
W najbliższej okolicy dostępne są: Biedronka, Lidl, Żabka, punkty usługowe, apteki, piekarnie, restauracje i kawiarnie.
W niewielkiej odległości znajduje się również: Aleja Bielany - jedno z największych centrów handlowych w regionie.
Nieruchomość w  bardzo dobrym dojazdem do centrum, uczelni i Dworca Głównego. Idealna inwestycja pod wynajem lub jako kompaktowe mieszkanie dla singla lub studenta.

OPŁATY
• opłaty administracyjne: ok. 390 zł (przy 1 osobie)
• dodatkowo: prąd 
• internet dostępny

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

OSOBA PROWADZĄCA:
IZABELA MATEUSZUK
TEL. 691 888 840

Nieprawidłowy adres E-mail