2 osobne pokoje/Media miejskie/Balkon/Ciche

Mieszkanie na sprzedaż
638 900 PLN , Pow. 47 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Krzyki , Świeradowska
Piętro:
6 na 10
Numer oferty:
274230
Cena za m2:
13 594 PLN

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Gaju. Zadzwoń i umów się na prezentację. MONIKA CICHOŃ TEL. 609 903 373

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 6. piętrze budynku z windą. Lokalizacja zapewnia doskonałe warunki do życia zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.
Układ mieszkania:
• Salon - przestronne i jasne wnętrze z wyjściem na balkon i zamontowaną klimatyzacją,
• Sypialnia - z zabudowaną szafą,
• Łazienka z wc - nowoczesna i funkcjonalna,
• Przedpokój - z miejscem do przechowywania i zabudowaną szafą.
Dodatkowe udogodnienia:
Piwnica.
Atuty mieszkania:
✔ Jednostronne mieszkanie z widokiem na osiedle domków jednorodzinnych- ekspozycja południowa gwarantuje dużą ilość światła dziennego, ✔ Wysoki standard wykończenia - umeblowane, wyposażone w pełne AGD i RTV, ✔ Blok 10-piętrowy z windą z 1992r- ocieplony z nową elewacją
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy, w pobliżu:
• sklepów, aptek, przychodni,
• szkół, żłobków i przedszkoli,
• komunikacji miejskiej (tramwaj i autobus), zapewniającej szybki dojazd do centrum miasta.
Okolica jest spokojna i przyjazna, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana, co sprawia, że jest to idealne miejsce do życia.

MONIKA CICHOŃ TEL. 609 903 373
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ

W ramach usługi pośrednictwa, naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę doradców finansowych dysponujących ofertą kredytową wielu banków. ZAPRASZAMY!

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.


Nieprawidłowy adres E-mail