Bezpieczny kredyt 2%, Park, 50,21 m2 po podłodze

Mieszkanie na sprzedaż
466 000 PLN , Pow. 40,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Brochów , ul. Semaforowa | Park Brochowski | Aqua Park
Rok budowy:
2009
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
721999
Cena za m2:
11 478 PLN
Przedstawiam niezwykłe dwupokojowe i dwupoziomowe zarazem mieszkanie o powierzchni po podłodze ponad 50 m2. Zamknięte, bezpieczne osiedle z 2009 roku. 

R E Z E R W A C J A• Osiedle Parkowe
• Blisko niezwykle urokliwy Park Brochowski - graniczy z osiedlem!
• Kameralna, niska zabudowa.

730 530 680
Marek Pernal

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą bez obciążeń, wszystkie dokumenty są w przygotowaniu do podpisania umowy przedwstępnej. Wrocław, ul. Semaforowa drugie piętro w 2-piętrowym domu wielorodzinnym oddanym przez Descont Developer do użytkowania w 2009 roku.

Osiedle Parkowe:
Powierzchnia 50,21 m użytkowa 40,55 m.

Pierwszy poziom: salon z aneksem kuchennym, kuchnia robiona na wymiar MDF, lodówka Samsung, płyta indukcyjna Amica, zmywarka Bosch, zainstalowane jest podłączenie na gaz i prąd. - przedpokój meble zamówione na wymiar firmy Komandor, schowek na buty, duża szafa wnękowa z lustrem oraz pawlacz - łazienka, wanna, umywalka, sedes podwieszany, meblościanka z lustrem, pralka Samsung - balkon

Drugi poziom: (2 pomieszczenia podzielone) - schody drewniane zamówione na wymiar, możliwość wyciągania elementów, dość spora powierzchnia pod schodami aby przechowywać rzeczy mniej potrzebne. - ekstra wydzielone dodatkowe pomieszczenie z 1 oknem, pokoik na biuro lub garderobę wyposażony w białą zabudowę na wymiar firmy Komandor, do dalszej własnej aranżacji - za drzwiami znajduje się kolejny pokój, miejsce spokoju i wyciszenia z 2 oknami (w tym momencie remont zdjęcie poglądowe)

Dodatkowo: - komórka piwniczna (3.82 m) Ogrzewanie indywidualne, dwufunkcyjny kocioł Viessmann UPS : Internet, telewizja oraz telefon stacjonarny Osiedle zamknięte, piękne nasadzenia, bardzo dużo zieleni, liczne miejsca postojowe dla mieszkańców

2 place zabaw dla najmłodszych - stół do tenisa - plac do siatkówki - plac do piłki nożnej - stół z piłkarzykami - bramka z wyjściem do Parku Brochowskiego - kolejna atrakcja to wybudowany nowy Aqua Park zamknięty i otwarty basen.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
730 530 680
Marek Pernal

Potrzebujesz pomocy przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej?
→ dla naszych klientów zapewniamy bezpłatne wizyty u profesjonalnych doradców finansowych z ofertą kredytową.

Zamieszczona oferta nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail