Na start ogródek Miejsce post+ komórka w cenie

Mieszkanie na sprzedaż
481 057,00 PLN , Pow. 39,71 m2
Powierzchnia:
39,71 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Święta Katarzyna , Lipowa
Rok budowy:
2027
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
373535
Cena za m2:
12 114,25 PLN
Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy o kameralnym, willowym charakterze, z dogodnym dostępem do Wrocławia.

Planowane zakończenie budowy: marzec 2027 roku.

Lokal składa się z salonu z: aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowym atutem jest ogródek z tarasem, który stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku. Szczegółowy układ mieszkania dostępny jest na rzucie w galerii.

W cenie mieszkania zawarte jest miejsce postojowe oraz komórka lokatorska.

Osiedle zaprojektowano w niskiej, dwupiętrowej zabudowie, co zapewnia kameralność i komfort mieszkańcom. Na terenie inwestycji przewidziano wydzielony plac rekreacyjny dla dzieci i dorosłych, a także pełne zagospodarowanie przestrzeni wspólnej wraz z elementami małej architektury.

Święta Katarzyna to atrakcyjna lokalizacja tuż pod Wrocławiem, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. W miejscowości znajduje się stacja kolejowa, umożliwiająca sprawne połączenia z Wrocławiem i okolicami, co czyni tę lokalizację wygodną dla osób pracujących w mieście, a jednocześnie ceniących spokój podmiejskiego otoczenia. W pobliżu dostępna jest niezbędna infrastruktura, w tym sklepy, szkoły oraz tereny zielone.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

A1/2
Nieprawidłowy adres E-mail