Działka z MPZP Możliwość dokupienia sąsiednich

Działka (Budowlana) na sprzedaż
285 057,00 PLN , Pow. 1 426 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 426 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wielka Lipa
Numer oferty:
976058
Cena za m2:
199,90 PLN
Działka budowlana 1426 m² - Wielka Lipa k. Obornik Śląskich

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1426 m²,położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości  Wielka Lipa  z szybkim dojazdem do  Obornik Śląskich  i  Wrocławia.

Cena - 285057 zł

Parametry działki

* powierzchnia - 1426 m²
* kształt - zbliżony do prostokąta
* dojazd - droga utwardzona
* media - wodociąg w drodze przy działce
* oświetlenie - lampy uliczne w drodze
* otoczenie - zabudowa jednorodzinna i tereny zielone
* możliwość dokupienia - dwie działki sąsiednie jedna niezabudowana jedna zabudowana

Przeznaczenie - MPZP MN6**

* zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza
* maksymalnie dwa lokale mieszkalne w budynku
* wysokość zabudowy do dwóch kondygnacji plus poddasze użytkowe maksymalnie 12 m
* dachy symetryczne spadziste 30-45 stopni pokrycie dachówką ceramiczną lub materiałem dachówkopodobnym
* powierzchnia zabudowy do 30 procent działki pozostała część biologicznie czynna
* dopuszczalne garaże i budynki gospodarcze
* zakaz działalności uciążliwej i produkcyjnej
* odprowadzanie ścieków - szambo lub przydomowa oczyszczalnia zgodnie z MPZP

Lokalizacja

* Wielka Lipa zielona spokojna miejscowość z luźną zabudową jednorodzinną
* Oborniki Śląskie około 5-7 minut samochodem pełna infrastruktura szkoły przedszkola sklepy przychodnie PKP tereny rekreacyjne
* Wrocław około 25-30 minut samochodem

Działka idealna

* pod budowę domu jednorodzinnego
* jako inwestycja z możliwością powiększenia areału